Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de intretinere ascensor ITM Buzau

Număr anunț
DA22725314
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUZAU (CUI 12337310)
Furnizor / câștigător
VALCRIS ASCENSOARE SERVICII SRL (CUI 30885354)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.700 RON
Valoare atribuită
2.700 RON
Data publicării
01.04.2019 13:55
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.700 RON

din 2.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.