Ofertă acceptată Cumpărare directă

lapte de vaca

Număr anunț
DA22732878
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Cluj (CUI RO27428433)
Furnizor / câștigător
NEAMŢ VLAD MARIAN (CUI RO33956034)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
902,01 RON
Valoare atribuită
902,01 RON
Data publicării
02.04.2019 11:18
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

902,01 RON

din 902,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.