Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de asigurare contra accidentelor şi asigurare de sănătate aprilie-decembrie 2019 (9 luni)

Număr anunț
DA22694354
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512000-2 · Servicii de asigurare contra accidentelor si de asigurare de sanatate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.999 RON
Valoare atribuită
5.999 RON
Data publicării
27.03.2019 14:33
Termen limită
01.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.999 RON

din 5.999 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.