- Număr anunț
- DA22722371
- Autoritate contractantă
- Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
- Furnizor / câștigător
- PREVIOUS PRODCOM SRL (CUI RO4334364)
- Cod CPV
- 22600000-6 · Cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,05 RON
- Valoare atribuită
- 163,05 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 12:10
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,05 RON
din 163,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro