Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVETELE

Număr anunț
DA22731706
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.5 (CUI 34920705)
Furnizor / câștigător
TITAN COMERT SRL (CUI RO2714537)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,83 RON
Valoare atribuită
102,83 RON
Data publicării
02.04.2019 10:31
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,83 RON

din 102,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.