Ofertă acceptată Cumpărare directă

79711000-1 Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)

Număr anunț
DA22726380
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA (CUI 24707395)
Furnizor / câștigător
NERA STAR SRL (CUI RO11712217)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
01.04.2019 14:36
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.