Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de monitorizare si interventie la sediul APM Giurgiu, luna aprilie 2019
- Număr anunț
- DA22725154
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Giurgiu (CUI 6196942)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FORCE SRL (CUI RO17119198)
- Cod CPV
- 79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 13:51
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 18:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro