Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de protectie si paza

Număr anunț
DA22714660
Autoritate contractantă
Consiliul Economic si Social (CUI 10464660)
Furnizor / câștigător
MRC GUARDING SERVICE SRL (CUI RO33296590)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.100 RON
Valoare atribuită
89.100 RON
Data publicării
29.03.2019 13:35
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.100 RON

din 89.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.