Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chitantier A6, 2 exemplare, personalizat, cu perfor, Registru evidenta ordine de Facturier A5 fara T
- Număr anunț
- DA22729680
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
- Furnizor / câștigător
- ROF IMP SRL (CUI RO23616051)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268 RON
- Valoare atribuită
- 268 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 08:56
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.04.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268 RON
din 268 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro