Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SERVICII

Număr anunț
DA22726202
Autoritate contractantă
Comuna Schitu (Consiliul Local Schitu Giurgiu) (CUI 5123632)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,25 RON
Valoare atribuită
356,25 RON
Data publicării
01.04.2019 14:29
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,25 RON

din 356,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.