Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 50,2% sub estimat

CARTOFI SI LEGUME

Număr anunț
CN1010957
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221.326 RON
Valoare atribuită
110.270 RON 50,2% sub estimat
Data publicării
24.04.2019 13:29
Anunț de atribuire
CAN1019338
Termen limită
28.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046652

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 110.270 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CARTOFI DOIMAN COM S.R.L. · STEDYAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L.,AMARIEI G. PETRU 3 contracte 72.750 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract T 50226 · 12.08.2019 14.550 RON
STEDYAN COM S.R.L.,DOIMAN COM S.R.L.,AMARIEI G. PETRU · contract T 44097 · 27.06.2019
DOIMAN COM S.R.L. · contract 58841 · 14.10.2019 58.200 RON
2 VARZA STEDYAN COM S.R.L.,AMARIEI G. PETRU,DOIMAN COM S.R.L. 3 contracte 27.140 RON
STEDYAN COM S.R.L.,AMARIEI G. PETRU,DOIMAN COM S.R.L. · contract T 44095 · 27.06.2019
DOIMAN COM S.R.L. · contract T 50228 · 12.08.2019 4.720 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 58842 · 14.10.2019 22.420 RON
3 CEAPA DOIMAN COM S.R.L. · STEDYAN COM S.R.L. 3 contracte 10.380 RON
DOIMAN COM S.R.L. · contract 58843 · 14.10.2019 8.400 RON
STEDYAN COM S.R.L.,AMARIEI G. PETRU,DOIMAN COM S.R.L. · contract T 44096 · 27.06.2019
STEDYAN COM S.R.L. · contract T 50178 · 12.08.2019 1.980 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

110.270 RON

din 221.326 RON estimat 50,2%

Adjudecat la 49,8% din estimat · economie 111.056 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.