Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,9% sub estimat
Furnizare DISTRIBUITOR LATERAL DE AGREGATE nou (an fabricatie 2019)
- Număr anunț
- SCN1042324
- Autoritate contractantă
- DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 43312200-5 · Utilaje de imprastiere a pietrisului (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230.000 RON
- Valoare atribuită
- 205.000 RON 10,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 12:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1018656
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046747
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini DISTRIBUITOR LATERAL DE AGREGATE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046747.pdf
- Formulare DISTRIBUITOR LATERAL DE AGREGATE.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti DISTRIBUITOR LATERAL DE AGREGATE.pdf.p7s
- Model contract DISTRIBUITOR LATERAL DE AGREGATE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRYSTAL TECHNOLOGIES SRL CUI 21867669
Valoare atribuită
205.000 RON
din 230.000 RON estimat
10,9%
Adjudecat la 89,1% din estimat · economie 25.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.