Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE PERSONALIZATE ZIUA SPORTULUI CURAT

Număr anunț
DA22723198
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
Furnizor / câștigător
MEDIA LOGISTIC CONCEPT SRL (CUI RO27452830)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.014 RON
Valoare atribuită
5.014 RON
Data publicării
01.04.2019 12:41
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.014 RON

din 5.014 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.