Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii intretinere echipamente de birou aferente comunei Valea Larga
- Număr anunț
- DA22717686
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LARGA (PRIMARIA VALEA LARGA JUD MURES) (CUI 4375925)
- Furnizor / câștigător
- COPY TECH COMPUTER SRL (CUI RO24213537)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285 RON
- Valoare atribuită
- 285 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 09:04
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285 RON
din 285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro