Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare, transport si neutralizare deseuri chimice periculoase

Număr anunț
DA22717249
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE IASI (CUI 4541092)
Furnizor / câștigător
CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
Cod CPV
90523000-9 · Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.554 RON
Valoare atribuită
4.554 RON
Data publicării
01.04.2019 08:39
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
01.04.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.554 RON

din 4.554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.