Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat
Covoare asfaltice cu frezare de 4 cm pe SDN Bistrita DN17C km 19+934 - km 23+390
- Număr anunț
- SCN1042319
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
- Cod CPV
- 45233251-3 · Lucrari de reinnoire a imbracamintei rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.777.239,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.520.167,79 RON 14,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 11:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1018602
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046811
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa PT- Grafic propus.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Centralizator lucrari.pdf.p7s
- Contract de lucrari (model).pdf.p7s
- FisaDate_DF1046811.pdf
- Formulare LUCRARI .doc.p7s
- Lista de cantitati.pdf.p7s
- PROIECT COVOR ASFALTIC DN 17C KM 19+934-23+390 BN.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA CUI RO 9478840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIFERIT SRL CUI RO 13845570
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FRASINUL SRL CUI RO12337680
Valoare atribuită
1.520.167,79 RON
din 1.777.239,24 RON estimat
14,5%
Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 257.071,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.