Ofertă acceptată Cumpărare directă

Electrozi EKG de unica folosinta cu cap carbon si de monitorizare adulti

Număr anunț
DA22724324
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI RO17149792)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,70 RON
Valoare atribuită
101,70 RON
Data publicării
01.04.2019 13:21
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101,70 RON

din 101,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.