Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Branule cu valva 22G, 24G si 26G-4000 din PTFE, cu RX
- Număr anunț
- DA22723804
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.408 RON
- Valoare atribuită
- 10.408 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 13:03
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.408 RON
din 10.408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro