Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bara alama fi 26

Număr anunț
DA22737031
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02560 (CUI 11906647)
Furnizor / câștigător
COLOR-METAL SRL (CUI RO17665726)
Cod CPV
14715000-6 · Cupru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.458 RON
Valoare atribuită
1.458 RON
Data publicării
02.04.2019 14:10
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458 RON

din 1.458 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.