Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONAREA A 3 LAMPI NEON, PENTRU DEP

Număr anunț
DA22742752
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
AIRINSTAL SRL (CUI RO22347796)
Cod CPV
31519000-7 · Lampi cu incandescenta si lampi cu neon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,95 RON
Valoare atribuită
415,95 RON
Data publicării
03.04.2019 10:09
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,95 RON

din 415,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.