Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit hepatita/ HIV

Număr anunț
DA22746868
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
Cod CPV
33141622-6 · Truse de prevenire a SIDA (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.875 RON
Valoare atribuită
2.875 RON
Data publicării
03.04.2019 13:03
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.875 RON

din 2.875 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.