Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOCOASA STIHL FS 360 C-EM
- Număr anunț
- DA22745138
- Autoritate contractantă
- COMUNA SILINDIA (CUI 3519054)
- Furnizor / câștigător
- FOX IMPEX SRL (CUI RO11866127)
- Cod CPV
- 16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.471 RON
- Valoare atribuită
- 3.471 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 11:48
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.471 RON
din 3.471 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro