Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONTACTOR 25A 1F+1O 230V 50/61
- Număr anunț
- DA22745125
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
- Cod CPV
- 31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,89 RON
- Valoare atribuită
- 373,89 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 11:48
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
373,89 RON
din 373,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro