Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rely+On Virkon - 500 gr./flacon
- Număr anunț
- DA22736609
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI RO12777672)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.440 RON
- Valoare atribuită
- 1.620 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 13:54
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 07:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.620 RON
din 1.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro