Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ID 105682_Achizitie echipamente birou (iT) _scanner
- Număr anunț
- DA22714998
- Autoritate contractantă
- Fundatia Roma Education Fund Romania (CUI 25857730)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 30216110-0 · Scanere informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.222 RON
- Valoare atribuită
- 1.222 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 13:58
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.222 RON
din 1.222 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro