Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente protectie si lucru
- Număr anunț
- DA22740562
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352,50 RON
- Valoare atribuită
- 352,50 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 08:22
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 08:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
352,50 RON
din 352,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro