Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker permanent varf rotund, gros, 1.5mm, corp plastic, ARTLINE 107

Număr anunț
DA22745077
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,80 RON
Valoare atribuită
44,80 RON
Data publicării
03.04.2019 11:46
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,80 RON

din 44,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.