Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Organizator MediCUTII pentru medicamente saptamanal Stabil XL
- Număr anunț
- DA22743997
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
- Furnizor / câștigător
- HUBCARE SRL (CUI RO34901126)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638 RON
- Valoare atribuită
- 638 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 11:03
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
638 RON
din 638 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro