Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Creponata pt. Sterilizare 100x100cm, autoclav/EO

Număr anunț
DA22742696
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SORIMED & DENTAL SRL (CUI RO29444257)
Cod CPV
33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,50 RON
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
03.04.2019 10:07
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON

din 337,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.