Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,1% sub estimat
HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY XEROX
- Număr anunț
- DA22741658
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 177 RON
- Valoare atribuită
- 168 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 09:22
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168 RON
din 177 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 9 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.