Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
PROIECTARE SI EXECUTIE LUCRARI EXTINDERE SI MODERNIZARE RETELE DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE IN LOCALITATEA MAHMUDIA
- Număr anunț
- SCN1042308
- Autoritate contractantă
- Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
- Furnizor / câștigător
- DINAMIC CONSTRUCT SRL (CUI 7898651)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.099.928,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.891.231,82 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1017696
- Termen limită
- 20.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046823
Documente
Documentația de atribuire
- autorizatie mediu apa.pdf.p7s
- AVIZ AQUASERV.pdf.p7s
- - Caiet de sarcini_PTH+lucrari -APA CANAL Mahmudia.pdf.p7s
- cu apa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046823.pdf
- FISA DATE semnat.pdf
- formulare de contract.pdf.p7s
- formunare.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate_1.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate_2.pdf.p7s
- Topo si Geo.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DINAMIC CONSTRUCT SRL CUI RO 7898651
Subcontractanți 1
AEG TEHNOLOGY SRL CUI RO 15080180
Valoare atribuită
2.891.231,82 RON
din 3.099.928,93 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 208.697,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.