Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,4% sub estimat
Acord cadru TRUSA MOTOR CHIRURGICAL OSTEOSINTEZA OASE MICI SI MIJLOCII
- Număr anunț
- CN1010939
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 46.833,55 RON 57,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2019 09:01
- Anunț de atribuire
- CAN1024500
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046593
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046593.pdf
- Model Acord cadru.doc.p7s
- Model contract.doc.p7s
- Modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE CUI RO 9245101
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STRYKER ROMANIA SRL CUI 12704530
Valoare atribuită
46.833,55 RON
din 110.000 RON estimat
57,4%
Adjudecat la 42,6% din estimat · economie 63.166,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.