Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAPSE NR. 24/6 1000 BUC./CUTIE RAPID STANDARD
- Număr anunț
- DA22740741
- Autoritate contractantă
- ORASUL MURGENI (CONSILIUL LOCAL MURGENI) (CUI 3337710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197110-0 · Capse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,10 RON
- Valoare atribuită
- 22,10 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 08:35
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22,10 RON
din 22,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro