Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionarea pachet produse birotica

Număr anunț
DA22738540
Autoritate contractantă
Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
Furnizor / câștigător
OFFICE & MORE SRL (CUI RO18560868)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.930,60 RON
Valoare atribuită
2.930,60 RON
Data publicării
02.04.2019 15:08
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 17:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.930,60 RON

din 2.930,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.