Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ribon Epson ERC09 ribbon pt ERC09 / HX20 BLACK C43S015354 / ERC-09 / ERC 09

Număr anunț
DA22738466
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,40 RON
Valoare atribuită
176,40 RON
Data publicării
02.04.2019 15:06
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,40 RON

din 176,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.