Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adeziv Universal Fix All Alb 290ml Soudal

Număr anunț
DA22736779
Autoritate contractantă
SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,59 RON
Valoare atribuită
160,59 RON
Data publicării
02.04.2019 14:00
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
02.04.2019 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,59 RON

din 160,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.