Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SORTURI U.F. DIN POLIETILENA culoare ALB-MAT
- Număr anunț
- DA22721720
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- MILIAN PLAST S.R.L. (CUI 39107461)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 11:49
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.900 RON
din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro