Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziție pachet papetărie pentru Primăria comunei Pietroasa
- Număr anunț
- DA22713056
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASA (CUI 4641326)
- Furnizor / câștigător
- SIND ŞANSA SRL (CUI RO29431710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.035,36 RON
- Valoare finală
- 2.035,36 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 12:19
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.