Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii publicitate cotidian Viata Libera
- Număr anunț
- DA22736432
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
- Furnizor / câștigător
- ABES MEDIA S.R.L. (CUI RO29590708)
- Cod CPV
- 79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302,52 RON
- Valoare atribuită
- 302,52 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 13:46
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
302,52 RON
din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro