Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baloane Latex + umflate cu Heliu + Personalizare pe 1 fata-ref 6451
- Număr anunț
- DA22741952
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- EUROMARIAGE S.R.L. (CUI 17182144)
- Cod CPV
- 34722100-5 · Baloane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 09:36
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.800 RON
din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro