Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de pavare si asfaltare trotuare in Mandruloc partea stanga - continuare

Număr anunț
DA22686314
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
TEHNO-RUT SRL (CUI RO13700561)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.449,50 RON
Valoare finală
68.449,50 RON
Data publicării
27.03.2019 08:50
Data finalizării
03.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.