Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de internet

Număr anunț
DA22737096
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.752 RON
Valoare atribuită
10.752 RON
Data publicării
02.04.2019 14:13
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.752 RON

din 10.752 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.