Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii preluare transport si neutralizare deseuri de origine animala conform ADV 1068077

Număr anunț
DA22717831
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
MONDECO SRL (CUI RO13800021)
Cod CPV
90524300-9 · Servicii de inlaturare a deseurilor biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131.880 RON
Valoare atribuită
131.880 RON
Data publicării
01.04.2019 09:12
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131.880 RON

din 131.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.