Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instrumente de masura
- Număr anunț
- DA22743160
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI RO15537534)
- Cod CPV
- 38300000-8 · Instrumente de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.068 RON
- Valoare atribuită
- 4.068 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 10:26
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.068 RON
din 4.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro