Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT DE INTRETINERE PENTRU TRACTOR SCHOPF F110 LA FIECARE 1000 DE ORE DE OPERARE

Număr anunț
DA22741116
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01961 (CUI 10405150)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI RO15732322)
Cod CPV
34330000-9 · Piese de rezerva pentru vehiculele destinate transportului de marfuri, camionete si automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.845,72 RON
Valoare atribuită
22.845,72 RON
Data publicării
03.04.2019 08:56
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.845,72 RON

din 22.845,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.