Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa video Sapphire Radeon RX 560 PULSE, 2GB DDR5, 128-bit [RSGEMAG2415614X_11267-22-20G]
- Număr anunț
- DA22739452
- Autoritate contractantă
- Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420,16 RON
- Valoare atribuită
- 420,16 RON
- Data publicării
- 02.04.2019 16:03
- Termen limită
- 07.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420,16 RON
din 420,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro