Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caseta pistol Gunbox

Număr anunț
DA22738882
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331058)
Furnizor / câștigător
ROTTNER SECURITY ROMANIA SRL (CUI RO21537911)
Cod CPV
35300000-7 · Arme, munitii si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004,15 RON
Valoare atribuită
2.004,15 RON
Data publicării
02.04.2019 15:25
Termen limită
07.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.004,15 RON

din 2.004,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.