Ofertă acceptată Cumpărare directă

parbriz VW Transporter T 4 si accesorii

Număr anunț
DA22731300
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
Furnizor / câștigător
AUTO TRADE CONSULTING SRL (CUI 29094771)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.660 RON
Valoare atribuită
1.660 RON
Data publicării
02.04.2019 10:14
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.660 RON

din 1.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.