Ofertă acceptată Cumpărare directă

Copiator / multifunctional A3 producator KONICA MINOLTA bizhub 458e

Număr anunț
DA22746031
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Statistica Maramures (CUI 3627935)
Furnizor / câștigător
IT CLICK & SERVICE SRL (CUI 33597275)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.500 RON
Valoare atribuită
18.500 RON
Data publicării
03.04.2019 12:27
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.500 RON

din 18.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.