Ofertă refuzată Cumpărare directă

SMART DRUM KIT CARTRIDGE BLACK MF 8030

Număr anunț
DA22745722
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256 RON
Valoare finală
287 RON
Data publicării
03.04.2019 12:12
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.